סדנאות לארגונים

בין לקוחותי

בהדרכות ובסדנאות הפנים-ארגוניות יעניק ד"ר סולן לאנשיכם תובנות וילמד אותם כלים מתקדמים שיסייעו להם למלא טוב יותר את תפקידם ולהפיק ביצועים טובים יותר. ארגז הכלים של ד"ר סולן כולל, בנוסף למומחיות האקדמית שלו בניהול השיווק ולמחקר רב השנים שהוא עורך לגבי מצליחנים בכל תחומי החיים, ידע מעמיק בפסיכולוגיה, במודל הפסיכולוגי NLP, בטכניקות המכירה הקלאסיות והמודרניות, במגוון טכניקות משא ומתן ובידע מתחום תורת המשחקים.

ההדרכות והסדנאות מתוכננות בהתאם לרמת הידע והניסיון של העובדים, לצרכים הספציפיים של הארגון, ולמטרות שההנהלה מעוניינת להפיק מההדרכות.

" תודה שי על אימון מושלם שמשפיע לאורך שנים... (גאיה נויפלד)"

הדרכות וסדנאות שיזניקו גם את הארגון שלכם לשיאים חדשים

shy solan 3

כלים מתקדמים בהצלחה

סדנה בהיקף של 36 שעות אקדמיות במהלכן ירכשו המשתתפים צורות חשיבה, תובנות וכלים שיסייעו להם לשפר את ביצועיהם באופן דרמטי, הן ברמה האישית והן כמנהלים וכמנהיגים.

שי_מרצה

מיומנויות מכירה מתקדמות

הדרכה בהיקף של 32 – 16 שעות (בהתאם לצרכי הארגון) ובה לומדים המשתתפים מגוון תובנות, טכניקות וכלים שיסייעו להם בכל האספקטים של ניהול שיחות מכירה, שירות לקוחות, טיפול בתלונות וכדומה.

Dr_shy_solan

נשק בלתי-קונבנציונאלי במשא ומתן

הדרכה בהיקף של 12 – 4 שעות (בהתאם לצרכי הארגון) במהלכה רוכשים המשתתפים מגוון תובנות, טכניקות וכלים שיסייעו להם להשיג תוצאות טובות יותר במהלך מו"מ עסקיים שהם עורכים.

P51216-201048

הדרכות תפורות-לפי-מידה

אם אתם זקוקים להדרכה התפורה לפי מידתכם המיוחדת, יש לנו פתרון איכותי עבורכם. מבין מגוון תחומי ההתמחות של ד"ר סולן ניתן להתאים הדרכה ייעודית רבת עצמה, שתותאם למטרות הספציפיות שלכם.

להתאמת התכנית הטובה ביותר עבורכם! חייגו עכשיו 054-456-5254 או צרו קשר